ponedeljek, 8. september 2008

VINČEC 3. NA VRŠIČU, HARNOLD 2. V POREČU

Minula sobota je bila za naše člane zelo tekmovalno uspešena. Kolesarji so se povzpeli na Vršič, med katerimi so bili tudi naši člani: Danijel Vinčec, ki se je najuspešneje odrezal in zasedel kar 3. mesto (1.mesto v kategoriji) med 1053 udeleženci, Bojan Vogrinčič je zasedel tudi odlično 44.mesto (9.mesto v kategoriji) in Marko Obranovič, ki je zasedel 190. mesto (54. mesto v kategoriji) in se je moral po slabem štartu "prebijati" med množico kolesarjev.

V Poreču se je odvijalo Hrvaško državno prvenstvo v dvojnem olimpiku (razdalje: 3km plavanja/ 80km kolesa/ 20km teka), ki se ga je udeležil naš uspešen triatlonec dolgih disciplin Peter Harnold. Osvojil je 2. mesto. Prehitel ga je le najboljši Hrvaški tekmovalec Dejan Patrcevič.